English | العربية
صفحه اصلیدرباره تارا

درباره تارا

این واحد در سال 1373 فعالیت خود را با تولید و بسته بندی رب گوجه فرنگی،نکتار میوه جات و مربا آغاز نمود و در اواخر سال 1376 با توجه به موافقت با توسعه شرکت ، تولیدات کمپوت،کنسرو غیر گوشتی و مارمالاد را به پروانه خود افزود.

شایان ذکر است،از ابتدای سال1381 با کادری جدید و با سابقه برای یک فعالیت مناسب با بکارگیری تمامی معیارها و استانداردهای علمی شناخته شده و معمول و با نظارت بر کلیه عوامل موثر در کیفیت محصول تولیدی خود آغاز به كار نمود و در طی همان سال به علت کیفیت خوب محصولات و عرضه محصول جدیدی برای اولین بار در ایران از توجهی خاص در بین مصرف کنندگان صنفی،صنعتی و استقبال عموم مصرف کنندگان برخوردار شد و این مهم جزء افتخارات درخشان شرکت می باشد.

توسعه حضور در بازارهای جهانی بر همین اساس برنامه ریزی و سیاستگذاری لازم بعمل آمد و از اواخر سال 1381 شرکت با تلاش مستمرو تحولی که مد نظر بوده موفق به تغییر قسمتهایی از سیستم و افزایش ظرفیت تولیدی نمود و توانست گامهای موثری در جهت افزایش حجم صادرات خود و از سویی عرضه آن به بازارهای جهانی بردارد.

همچنین حضور فعال در نمایشگاههای بین المللی و داخلی کمک شایانی در ورود به بازارهای کشورهای متعدد بوده است. ثمره این تلاش در حال حاضر صادرات هشتاد درصدی تولیدات شرکت علی الخصوص رب گوجه فرنگی می باشد.

دفتر کار شرکت تعاونی فرآورده های غذایی تارا دفتر کار شرکت تعاونی فرآورده های غذایی تارا دفتر کار شرکت تعاونی فرآورده های غذایی تارا

اکنون علاوه بر بازارهای قزاقستان ،قرقیزستان،ترکمنستان،پاکستان،افغانستان ،عراق و امارات متحده عربی ، شرکت در جستجوی منابع بیشتر ،چشم به بازارهای گسترده تری دارد.امید است در سایه تسهیلات فراهم آمده از سوی دولت محترم جمهوری اسلامی ایران موفقیتهای بیشتری حاصل گردد.

در ادامه سپاسگزاری به مقام مشتری و درخواستهای فزاینده ، تولید پوره میوه جات و سبزیجات نیز به تولیدات این شركت افزوده گردید.

این واحد تولیدی در پی اقدامات گسترده ای که ظرف سالهای گذشته در جهت ارتقاء کیفیت و نیز تنوع محصول انجام داده است مراحل دریافت پروانه تحقیق و توسعه را نیز سپری نموده است،که خود نشان دهنده میزان اهمیتی است که به امر پژوهش و تحقیقات اختصاص یافته که در این راستا علاوه بر پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان از بعد حال و اینده ،اهدافی در جهت کمک به کشاورزان وجلوگیری از ضایعات و بهینه سازی محصول در راستای بهره گیری در مصارف داخلی و صادراتی ، تولید صنعتی و رسیدن به تغذیه سالم و نیز بالا بردن ارزش افزوده و جلوگیری از خروج ارز و همچنین ارز آوری محصول تولیدی و دستیابی به تکنولوژی های جدید مد نظر است که با تولید شهد پرورده خرما ثابت قدمی خود را در این اهداف به عرصه ظهور نهاده است.

اکنون حدود 65 کارگر در این کارخانه مشغول به کار میباشد که با احتساب کشاورزان تولید کننده گوجه فرنگی این کارخانه موفق به کارگیری افراد زیاد و اشتغال زائی مثبت گردیده است.

این شرکت هم اکنون سالانه بیش از 2000 تن رب و پوره گوجه فرنگی تولید و به کشورهای مختلف صادر می نماید و از این روست که 8 سال متوالی (89-82) به عنوان صادر کننده نمونه استانی برگزیده شده است.

در پایان برای دستیابی به آینده ای بهتر و خدمت هرچه بیشتر به جامعه وبهبود کیفیت وکمیت تولید تلاش کرده و موفقیت روز افزون کشور را از خداوند منان خواستاریم.